КЗ "ДНЗ № 42 ВМР"
"ПРОЛІСОК"

Додаток 3. Орієнтовні рівні самооцінювання щодо дотримання вимоги/правила організації освітніх і управлінських процесів закладу дошкільної освіти та

Додаток 3 до Положення 

про внутрішню систему забезпечення 

якості освіти в КЗ «ДНЗ № 42 ВМР»

Орієнтовні рівні самооцінювання щодо дотримання вимоги/правила організації освітніх і управлінських процесів закладу дошкільної  освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти

 

Рівні оцінювання якості освітньої діяльності закладу

Перший (високий,

4 бали)

Другий (достатній,

3 бали)

Третій (вимагає покращення, 2 бали)

Четвертий (низький, 1 бал)

І. Напрям оцінювання «Освітнє середовище закладу дошкільної освіти»

Вимога 1.1. Створення комфортних, безпечних, доступних та нешкідливих умов розвитку, виховання, навчання дітей та праці

1.1.1.1.Територія закладу недоступна для несанкціонованого заїзду транспорту та доступу сторонніх осіб. Територія закладу огороджена, відсутні пошкодження цілісності огорожі. Територія дитячого закладу освітлена відповідно до норм. Здійснюється щоденний  огляд та прибирання території.

   Ігрові майданчики мають достатню кількість дерев, відділені кущами і мають трав’яний покрив. Щоденно здійснюється їх огляд, прибирання. Облаштовано спортивні майданчики. Кількість ігрових майданчиків відповідає кількості вікових груп. Ігрові майданчики обладнані тіньовими навісами, ігровим та фізкультурно-спортивним обладнанням, що відповідає віковим особливостям дітей та запитам дітей з особливими освітніми потребами. Інвентар не має пошкоджень і не несе загроз травмування для дітей. 

 Шляхи руху та зона паркування транспорту є доступними до прилеглої території та будівлі закладу освіти. Забезпечений безперешкодний рух територією закладу шляхом створення проходів без порогів, сходів та достатньо широких для можливості проїзду візком, з рівним неушкодженим покриттям.

На першому поверсі будівлі закладу передбачено груповий осередок для інклюзивної групи.

Забезпечений безбар’єрний доступ до будівлі, приміщень закладу освіти шляхом створення пологого входу, пандусу, мобільної платформи; двірний прохід забезпечу можливість проїзду візком; наявне контрастне маркування на стінах та підлозі, рельєфне та контрастне маркування перед та на кінці сходової частини.

Туалетні кімнати пристосовані для потреб учасників освітнього процесу шляхом створення широких безпорогових проходів, наявна достатня площа туалетної кімнати та поручнів у ній, наявне спеціальне санітарно – технічне обладнання.

Наявна можливість вільного та зручного переміщення у груповому осередку та  користування меблями; висота столів та стільців регулюються; шафи, полиці, стелажі надійно закріплені.

1.1.1.1 Територія закладу недоступна для несанкціонованого заїзду транспорту. Приміщення недоступні для сторонніх осіб. Територія закладу огороджена, відсутні пошкодження цілісності огорожі. Територія дитячого закладу освітлена відповідно до норм. Ігрові майданчики мають достатню кількість дерев, відділені кущами і мають трав’яний покрив.  В основному територія та приміщення чисті та охайні

 Щоденно здійснюється огляд території, прибирання. 

Облаштовано спортивні майданчики.  Кількість ігрових майданчиків відповідає кількості вікових груп. Ігрові майданчики для дітей забезпечені тіньовими навісами,  ігровим та фізкультурно-спортивним обладнанням, що відповідає віковим особливостям дітей. Інвентар не має пошкоджень і не несе загроз травмування для дітей. 



























 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

1.1.1.1 Територія доступна для сторонніх осіб і несанкціонованого заїзду транспорту. Територія закладу огороджена частково, наявні пошкодження цілісності огорожі. Територія дитячого закладу освітлена частково. На території закладу є нагромадження сміття, будівельного матеріалу, опалого листя. Відсутній щоденний їх огляд та прибирання. прибирання. Ігрові майданчики мають недостатню кількість дерев, майданчики не відділені кущами, трав’яний покрив відсутній. Спортивні та/або ігрові майданчики  не забезпечені тіньовими навісами, достатнім ігровим та фізкультурно-спортивним обладнанням. Інвентар  має пошкодження і  несе загрозу травмування для дітей. Кількість ігрових майданчиків не відповідає кількості вікових груп.  



 

1.1.1.1 Територія закладу та/або приміщення – занедбані, є небезпечними для учасників освітнього процесу. Огородження території дошкільного закладу відсутнє. Освітлення території дитячого закладу відсутнє. Озеленення територій відсутнє. Спортивні та/або ігрові майданчики відсутні. Керівництвом закладу впродовж останніх років не вживалися відповідні заходи щодо облаштування спортивних та ігрових майданчиків. Ігрові майданчики розраховані на декілька вікових груп.


































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

1.1.1.2 У закладі дошкільної освіти забезпечена архітектурна доступність території та приміщень будівлі для здобувачів освіти загального розвитку, дітей з ООП. У приміщеннях закладу освіти повітряно- тепловий режим та освітлення відповідає санітарним нормам. приміщення чисті і охайні.  

У закладі дотримано питний режим. У закладі дошкільної освіти забезпечується водопостачання, водовідведення, опалення. Туалетні кімнати відповідають санітарно – гігієнічним умовам: відокремлені кабінки з дверима для хлопчиків та дівчат, відсутні сходинки, пороги, наявні мило, папір, рушники.

1.1.1.2. У закладі дошкільної освіти забезпечена архітектурна доступність території та приміщень будівлі для здобувачів освіти загального розвитку, дітей з ООП. Групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі та забезпечені окремими входами. У приміщеннях закладу освіти повітряно- тепловий режим та освітлення відповідає санітарним нормам. У закладі дотримано питний режим. У закладі дошкільної освіти забезпечується водопостачання, водовідведення, опалення. 

Туалетні кімнати відповідають санітарно – гігієнічним умовам: відокремлені кабінки з дверима для хлопчиків та дівчат, відсутні сходинки, пороги, наявні мило, папір, рушники.

 

1.1.1.2 У закладі дошкільної освіти архітектурна доступність території та приміщень будівлі для здобувачів освіти загального розвитку, дітей з ООП ускладнена. Не всі групові приміщення для дітей раннього віку розташовані не на першому поверсі та не забезпечені окремими входами. В окремих приміщеннях дошкільного закладу не створено комфортний повітряно-тепловий режим та не забезпечено належне освітлення. Є проблеми із постійним забезпеченням питного режиму. Керівництвом закладу не вжито належних заходів реагування для вирішення ситуації.

У закладі дотримано питний режим. У закладі дошкільної освіти забезпечується водопостачання, водовідведення, опалення на недостатньому рівні. Туалетні кімнати не відповідають санітарно – гігієнічним умовам у повній мірі: не відокремлені кабінки, відсутні двері, наявні сходинки, пороги, недостатня кількість мила, паперу, рушників.

1.1.1.2 У закладі дошкільної освіти архітектурна доступність території та приміщень будівлі для дітей з ООП відсутня. Групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі та забезпечені окремими входами.

Значна частина приміщень закладу функціонують у умовах незадовільного по- вітряно-теплового режиму та освіт-лення. Питний режим не забезпечено. Керівництвом закладу не вживаються заходи для забезпечення належних умов функціонування та утримання приміщень. У закладі дотримано питний режим. У закладі дошкільної освіти забезпечується водопостачання, водовідведення, опалення частково.

Туалетні кімнати не відповідають санітарно – гігієнічним умовам у повній мірі: не відокремлені кабінки, відсутні двері, наявні сходинки, пороги, недостатня кількість мила, паперу, рушників.

1.1.2.1 У закладі дошкільної освіти обладнання основних приміщень відповідає зросту та віку дітей, санітарно-гігієнічним вимогам.

1.1.2.1 У закладі дошкільної освіти обладнання основних приміщень переважно відповідає зросту та віку дітей, санітарно-гігієнічним вимогам.

1.1.2.1 У закладі дошкільної освіти обладнання основних приміщень частково відповідає зросту та віку дітей, санітарно-гігієнічним вимогам.

1.1.2.1 У закладі дошкільної освіти обладнання основних приміщень не відповідає зросту та віку дітей, санітарно-гігієнічним вимогам.

 

1.1.2.2.У закладі дошкільної освіти приміщення для роботи із здобувачами дошкільної освіти забезпечено необхідним обладнанням, іграшками, посібниками у відповідності до освітніх програм, типу та профілю закладу

1.1.2.2. У закладі дошкільної освіти приміщення для роботи із здобувачами дошкільної освіти переважно забезпечено необхідним обладнанням, іграшками, посібниками у відповідності до освітніх програм, типу та профілю закладу

1.1.2.2. У закладі дошкільної освіти приміщення для роботи із здобувачами дошкільної освіти забезпечено в недостатній кількості необхідним обладнанням, іграшками, посібниками у відповідності до освітніх програм, типу та профілю закладу

1.1.2.2.У закладі дошкільної освіти приміщення для роботи із здобувачами дошкільної освіти не забезпечено необхідним обладнанням, іграшками, посібниками у відповідності до освітніх програм, типу та профілю закладу

1.1.3.1 У закладі дошкільної освіти проводяться навчання/інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій

1.1.3.1 У закладі дошкільної освіти навчання/інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій мають не системний характер.

1.1.3.1 У закладі дошкільної освіти навчання/інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій не відповідають термінам, передбачених законодавством.

1.1.3.1У закладі дошкільної освіти не проводять навчання/інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій не відповідають термінам, передбачених законодавством.

 

1.1.3.2 Працівники закладу дошкільної освіти дотримуються вимог щодо охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

1.1.3.2. Дотримання працівниками закладу дошкільної освіти вимог щодо охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій має ситуативний характер.

1.1.3.2 Працівники закладу дошкільної освіти частково дотримуються вимог щодо охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій

1.1.3.2 Працівники закладу дошкільної освіти не дотримуються вимог щодо охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій

1.1.4.У закладі дошкільної освіти забезпечено різноманітне, безпечне, корисне та збалансоване харчування, що відповідає потребам усіх здобувачів дошкільної освіти

У закладі дошкільної освіти дотримуються виконання натуральних норм харчування

У закладі дошкільної освіти харчування здобувачів дошкільної освіти здійснюється з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог

Організація харчування у закладі дошкільної освіти сприяє формуванню культурно-гігієнічних навичок здобувачів дошкільної освіти.

1.1.4.У закладі дошкільної освіти частково забезпечено різноманітне, безпечне, корисне та збалансоване харчування, що відповідає потребам усіх здобувачів дошкільної освіти

У закладі дошкільної освіти дотримуються частково виконання натуральних норм харчування

У закладі дошкільної освіти харчування здобувачів дошкільної освіти здійснюється частково з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог

Організація харчування у закладі дошкільної освіти частково сприяє формуванню культурно-гігієнічних навичок здобувачів дошкільної освіти.

1.1.4.У закладі дошкільної освіти забезпечено не в повній мірі різноманітне, безпечне, корисне та збалансоване харчування, що відповідає потребам усіх здобувачів дошкільної освіти

У закладі дошкільної освіти не в повній мірі дотримуються виконання натуральних норм харчування

У закладі дошкільної освіти харчування здобувачів дошкільної освіти здійснюється з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог

у неповній мірі.

Організація харчування у закладі дошкільної освіти сприяє формуванню культурно-гігієнічних навичок здобувачів дошкільної освіти у неповній мірі.

1.1.4.У закладі дошкільної освіти не забезпечено різноманітне, безпечне, корисне та збалансоване харчування, що відповідає потребам усіх здобувачів дошкільної освіти

У закладі дошкільної освіти не дотримуються виконання натуральних норм харчування

У закладі дошкільної освіти харчування здобувачів дошкільної освіти здійснюється без дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

Організація харчування у закладі дошкільної освіти не сприяє формуванню культурно-гігієнічних навичок здобувачів дошкільної освіти

1.1.5.1 У закладі дошкільної освіти забезпечується медичне обслуговування дітей, у разі потреби надається невідкладна домедична допомога.

1.1.5.1 У закладі дошкільної освіти частково забезпечується медичне обслуговування дітей, у разі потреби надається невідкладна домедична допомога

1.1.5.1 У закладі дошкільної освіти забезпечується медичне обслуговування дітей у неповній мірі.

 

1.1.5.1 У закладі дошкільної освіти не забезпечується медичне обслуговування дітей.

 

1.1.5.2. У закладі дошкільної освіти проводиться фізкультурно-оздоровча робота у різних організаційних формах. У закладі дошкільної освіти проводяться профілактичні та оздоровчі заходи. 

1.1.5.2. У закладі дошкільної освіти частково проводиться фізкультурно-оздоровча робота у різних організаційних формах. У закладі дошкільної освіти частково проводяться профілактичні та оздоровчі заходи.

1.1.5.2. У закладі дошкільної освіти проводиться не системно фізкультурно-оздоровча робота у різних організаційних формах. У закладі дошкільної освіти профілактичні та оздоровчі заходи не носять системного характеру.

1.1.5.2. У закладі дошкільної освіти не проводиться фізкультурно-оздоровча робота у різних організаційних формах. У закладі дошкільної освіти не проводяться профілактичні та оздоровчі заходи

1.1.5.3. У закладі дошкільної освіти вживаються заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму

1.1.5.3. У закладі дошкільної освіти частково вживаються заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму

1.1.5.3. У закладі дошкільної освіти заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму не носять системного характеру.

1.1.5.3. У закладі дошкільної освіти не вживаються заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму

1.1.5.4. У закладі дошкільної освіти проводиться санітарно-просвітницька робота з усіма учасниками освітнього процесу з питань здорового способу життя, загартування, раціонального харчування

1.1.5.4. У закладі дошкільної освіти проводиться санітарно-просвітницька робота з переважною кількістю учасників освітнього процесу з питань здорового способу життя, загартування, раціонального харчування

1.1.5.4. У закладі дошкільної освіти проводиться не систематично санітарно-просвітницька робота з учасниками освітнього процесу з питань здорового способу життя, загартування, раціонального харчування 

1.1.5.4. У закладі дошкільної освіти не проводиться санітарно-просвітницька робота з учасниками освітнього процесу з питань здорового способу життя, загартування, раціонального харчування.

1.1.5.5.У закладі дошкільної освіти наявне фізкультурно-спортивне обладнання та інвентар для розвитку рухових якостей здобувачів дошкільної освіти

1.1.5.5.У закладі дошкільної освіти частково наявне фізкультурно-спортивне обладнання та інвентар для розвитку рухових якостей здобувачів дошкільної освіти

1.1.5.5.У закладі дошкільної освіти наявне фізкультурно-спортивне обладнання та інвентар для розвитку рухових якостей здобувачів дошкільної освіти в неповній кількості.

1.1.5.5.У закладі дошкільної освіти відсутнє фізкультурно-спортивне обладнання та інвентар для розвитку рухових якостей здобувачів дошкільної освіти

1.1.5.6. У закладі дошкільної освіти здійснюється медико-педагогічний контроль за організацією фізичного виховання 

1.1.5.6. У закладі дошкільної освіти здійснюється частково медико-педагогічний контроль за організацією фізичного виховання

1.1.5.6. У закладі дошкільної освіти здійснюється недостатній  медико-педагогічний контроль за організацією фізичного виховання.

1.1.5.6. У закладі дошкільної освіти відсутній медико-педагогічний контроль за організацією фізичного виховання..

1.2. Створення освітнього середовища, вільного від будь- яких форм насильства та дискримінації

1.2.1.1 Керівник та працівники закладу дошкільної освіти дотримуються вимог нормативно-правових документів щодо виявлення ознак булінгу, іншого насильства та запобігання йому.

 90- 100 % стверджувальних відповідей

1.2.1.1 Керівник та працівники закладу дошкільної освіти частково дотримуються вимог нормативно-правових документів щодо виявлення ознак булінгу, іншого насильства та запобігання йому.

Більшість стверджувальних відповідей

1.2.1.Керівник та працівники закладу дошкільної освіти не системно дотримуються вимог нормативно-правових документів щодо виявлення ознак булінгу, іншого насильства та запобігання йому.

Половина стверджувальних відповідей

1.2.1.Керівник та працівники закладу дошкільної освіти не дотримуються вимог нормативно-правових документів щодо виявлення ознак булінгу, іншого насильства та запобігання йому.

Менше третини стверджувальних відповідей

1.2.1.2.У закладі дошкільної освіти розроблено та виконується план заходів із запобігання проявам дискримінації та булінгу, інших форм насильства, вчасно реагують на звернення щодо таких проявів, у разі потреби надається психолого-соціальна підтримка.

90-100 % стверджувальних відповідей

1.2.1.2. У закладі дошкільної освіти частково розроблено та виконується план заходів із запобігання проявам дискримінації та булінгу, інших форм насильства, вчасно реагують на звернення щодо таких проявів, у разі потреби надається психолого-соціальна підтримка

Більшість стверджувальних відповідей

1.2.1.2 У закладі дошкільної освіти частково розроблено та не системно виконується план заходів із запобігання проявам дискримінації та булінгу, інших форм насильства, вчасно реагують на звернення щодо таких проявів, у разі потреби частково надається психолого-соціальна підтримка.

Половина стверджувальних відповідей

1.2.1.2 У закладі дошкільної освіти не розроблено та не виконується план заходів із запобігання проявам дискримінації та булінгу, інших форм насильства, вчасно реагують на звернення щодо таких проявів, у разі потреби не надається психолого-соціальна підтримка.

Менше третини стверджувальних відповідей

1.2.1.3. Працівники та батьки вважають освітнє середовище безпечним і психологічно комфортним

90-100 % стверджувальних відповідей

1.2.1.3 Працівники та батьки вважають освітнє середовище частково безпечним і психологічно комфортним

Більшість стверджувальних відповідей

1.2.1.3 Працівники та батьки вважають освітнє середовище безпечним і психологічно комфортним не в повному обсязі.

Половина стверджувальних відповідей

1.2.1.3 Працівники та батьки не вважають освітнє середовище безпечним і психологічно комфортним.

Менше третини стверджувальних відповідей

1.3. Формування інклюзивного, безпечного, розвивального, мотивуючого освітнього простору

1.3.1.1. У закладі дошкільної освіти забезпечується корекційна спрямованість освітнього процесу (у разі потреби)

 У закладі дошкільної освіти забезпечується проведення (надання) додаткових психолого-педагогічних і корекційно- розвиткових занять (послуг) здобувачам дошкільної освіти з особливими освітніми потребами, що визначені індивідуальною програмою розвитку (у разі потреби)

90- 100 % стверджувальних відповідей

1.3.1.1. У закладі дошкільної освіти частково забезпечується корекційна спрямованість освітнього процесу (у разі потреби)

У закладі дошкільної освіти частково забезпечується проведення (надання) додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять (послуг) здобувачам дошкільної освіти з особливими освітніми потребами, що визначені індивідуальною програмою розвитку (у разі потреби)

Більшість стверджувальних відповідей

1.3.1.1  У закладі дошкільної освіти забезпечується корекційна спрямованість освітнього процесу не в повному обсязі.

 (у разі потреби)

У закладі дошкільної освіти забезпечується проведення (надання) додаткових психолого-педагогічних і корекційно- розвиткових занять (послуг) здобувачам дошкільної освіти з особливими освітніми потребами, що визначені індивідуальною програмою розвитку не в повному обсязі.

 (у разі потреби)

30-50 % стверджувальних відповідей

1.3.1.1 У закладі дошкільної освіти не забезпечується корекційна спрямованість освітнього процесу (у разі потреби)

У закладі дошкільної освіти не забезпечується проведення (надання) додаткових психолого-педагогічних і корекційно- розвиткових занять (послуг) здобувачам дошкільної освіти з особливими освітніми потребами, що визначені індивідуальною програмою розвитку (у разі потреби)

Менше третини стверджувальних відповідей

1.3.1.2. У закладі дошкільної освіти налагоджено роботу з питань навчання дітей із особливими освітніми потребами (створено команди психолого-педагогічного супроводу, розроблено індивідуальні програми розвитку), відстежується результативність діяльності тощо (за потребою)

90-100 % стверджувальних відповідей

1.3.1.2. У закладі дошкільної освіти частково налагоджено роботу з питань навчання дітей із особливими освітніми потребами (створено команди психолого-педагогічного супроводу, розроблено індивідуальні програми розвитку), відстежується результативність діяльності тощо (за потребою)

Більшість стверджувальних відповідей

1.3.1.2 У закладі дошкільної освіти налагоджено роботу не в повному обсязі з питань навчання дітей із особливими освітніми потребами (створено команди психолого-педагогічного супроводу, розроблено індивідуальні програми розвитку), відстежується результативність діяльності тощо (за потребою)

30-50 % стверджувальних відповідей

1.3.1.2. У закладі дошкільної освіти не налагоджено роботу з питань навчання дітей із особливими освітніми потребами (створено команди психолого-педагогічного супроводу, розроблено індивідуальні програми розвитку), відстежується результативність діяльності тощо (за потребою)

Менше третини стверджувальних відповідей

1.3.2. У закладі дошкільної освіти індивідуальні програми розвитку розробляються за участі батьків та створюються умови для залучення асистента дитини в освітній процес (за потребою)

90- 100 % стверджувальних відповідей

1.3.2. У закладі дошкільної освіти індивідуальні програми розвитку частково розробляються за участі батьків та створюються умови для залучення асистента дитини в освітній процес (за потребою)

Більшість стверджувальних відповідей

 1.3.2. У закладі дошкільної освіти індивідуальні програми розвитку розробляються за участі батьків та створюються умови для залучення асистента дитини в освітній процес не в повному обсязі (за потребою)

30-50 % стверджувальних відповідей

1.3.2. У закладі дошкільної освіти індивідуальні програми розвитку не розробляються за участі батьків та не створюються умови для залучення асистента дитини в освітній процес (за потребою)

Менше третини стверджувальних відповідей

1.3.3. У закладі дошкільної освіти асистент вихователя допомагає педагогам в організації освітнього процесу, співпрацює та залучає дітей з особливими освітніми потребами до різних видів діяльності

90- 100 % стверджувальних відповідей

1.3.3. У закладі дошкільної освіти асистент вихователя частково допомагає педагогам в організації освітнього процесу, співпрацює та залучає дітей з особливими освітніми потребами до різних видів діяльності

Більшість стверджувальних відповідей

1.3.3. У закладі дошкільної освіти асистент вихователя допомагає педагогам в організації освітнього процесу, співпрацює та залучає дітей з особливими освітніми потребами до різних видів діяльності не в повному обсязі.

30-50 % стверджувальних відповідей

1.3.3. У закладі дошкільної освіти асистент вихователя не допомагає педагогам в організації освітнього процесу, співпрацює та залучає дітей з особливими освітніми потребами до різних видів діяльності

Менше третини стверджувальних відповідей

1.3.4. У закладі дошкільної освіти забезпечується співпраця з інклюзивно-ресурсним центром, навчально-реабілітаційним центром чи іншими закладами щодо супроводу та підтримки здобувачів дошкільної освіти з особливими освітніми потребами

90- 100 % стверджувальних відповідей

1.3.4. У закладі дошкільної освіти частково забезпечується співпраця з інклюзивно-ресурсним центром, навчально-реабілітаційним центром чи іншими закладами щодо супроводу та підтримки здобувачів дошкільної освіти з особливими освітніми потребами

Більшість стверджувальних відповідей

1.3.4. У закладі дошкільної освіти не достатньо забезпечується співпраця з інклюзивно-ресурсним центром, навчально-реабілітаційним центром чи іншими закладами щодо супроводу та підтримки здобувачів дошкільної освіти з особливими освітніми потребами

30-50 % стверджувальних відповідей

1.3.4. У закладі дошкільної освіти не забезпечується співпраця з інклюзивно-ресурсним центром, навчально-реабілітаційним центром чи іншими закладами щодо супроводу та підтримки здобувачів дошкільної освіти з особливими освітніми потребами.

Менше третини стверджувальних відповідей

1.3.5. Предметно-просторове розвивальне середовище, створене в основних приміщеннях закладу дошкільної освіти, відповідає віковим особливостям здобувачів дошкільної освіти та сприяє формуванню у них різних видів компетенцій

90- 100 % стверджувальних відповідей

1.3.5. Предметно-просторове розвивальне середовище, частково створене в основних приміщеннях закладу дошкільної освіти, відповідає віковим особливостям здобувачів дошкільної освіти та сприяє формуванню у них різних видів компетенцій

Більшість стверджувальних відповідей

1.3.5. Предметно-просторове розвивальне середовище, створене не в повному обсязі в основних приміщеннях закладу дошкільної освіти, відповідає віковим особливостям здобувачів дошкільної освіти та сприяє формуванню у них різних видів компетенцій

30-50 % стверджувальних відповідей

1.3.5. Предметно-просторове розвивальне середовище  не створене в основних приміщеннях закладу дошкільної освіти, відповідає віковим особливостям здобувачів дошкільної освіти та сприяє формуванню у них різних видів компетенцій.

Менше третини стверджувальних відповідей

1.3.6. Добір іграшок, посібників та обладнання для формування й облаштування предметно- просторового розвивального середовища у закладі дошкільної освіти відповідає встановленим вимогам

90- 100 % стверджувальних відповідей

1.3.6. Добір іграшок, посібників та обладнання для формування й облаштування предметно- просторового розвивального середовища у закладі дошкільної освіти частково відповідає встановленим вимогам

Більшість стверджувальних відповідей

1.3.6. Добір іграшок, посібників та обладнання для формування й облаштування предметно- просторового розвивального середовища у закладі дошкільної освіти відповідає встановленим вимогам не в повному обсязі.

30-50 % стверджувальних відповідей

1.3.6. Добір іграшок, посібників та обладнання для формування й облаштування предметно- просторового розвивального середовища у закладі дошкільної освіти не відповідає встановленим вимогам

Напрям оцінювання 2. Здобувачі дошкільної освіти

Вимога 2.1. Дотримання вимог Державного стандарту

2.1.1.1. У закладі освітній процес організовується відповідно до освітньої програми (програм), що повністю забезпечує реалізацію державного стандарту

2.1.1.1. У закладі освітній процес організовується відповідно до освітньої програми (програм), що переважно забезпечує реалізацію державного стандарту. 

Реалізація державного стандарту – 99-60 %

2.1.1.1. У закладі освітній процес не завжди організовується відповідно до освітньої програми (програм).  

Реалізація державного стандарту – 59-40%

2.1.1.1. У закладі освітній процес організовується спонтанно, не враховуючи вимог до освітньої програми (програм).  

Реалізація державного стандарту – нижче 40 %

2.1.1.2. Організація освітнього процесу у закладі сприяє набуттю дитиною ключових компетентностей відповідно до освітніх напрямів, визначених інваріантною складовою державного стандарту

2.1.1.2. Організація освітнього процесу у закладі переважно сприяє набуттю дитиною ключових компетентностей відповідно до освітніх напрямів, визначених інваріантною складовою державного стандарту

2.1.1.2. Організація освітнього процесу у закладі лише частково сприяє набуттю дитиною ключових компетентностей відповідно до освітніх напрямів, визначених інваріантною складовою державного стандарту

2.1.1.2. Організація освітнього процесу у закладі переважно  не сприяє набуттю дитиною ключових компетентностей відповідно до освітніх напрямів, визначених інваріантною складовою державного стандарту

2.1.1.3. У закладі створюються умови для реалізації варіативної складової державного стандарту, для впровадження додаткових організаційних форм освітнього процесу – гуртки, студії, секції (за згодою батьків та з урахуванням індивідуальних особливостей здобувачів дошкільної освіти)

2.1.1.3. У закладі переважно  створюються умови для реалізації варіативної складової державного стандарту, для впровадження додаткових організаційних форм освітнього процесу – гуртки, студії, секції (за згодою батьків та з урахуванням індивідуальних особливостей здобувачів дошкільної освіти)

2.1.1.3. У закладі  не систематично впроваджуються  додаткові організаційні форми освітнього процесу – гуртки, студії, секції. Думка батьків та індивідуальні особливості  вихованців не враховуються 

2.1.1.3. У закладі  не впроваджуються  додаткові організаційні форми освітнього процесу – гуртки, студії, секції. 

2.1.2.1. У закладі здійснюється аналіз розвитку компетентностей здобувачів дошкільної освіти, приймаються відповідні управлінські  рішення щодо корекції освітнього процесу і розвитку дітей.

Систематично проводяться моніторинги результатів досягнень вихованців  з усіх напрямів інваріантної частини.

За результатами моніторингів здійснюється аналіз, приймаються рішення щодо їх коригування, помітний позитивний результат цих рішень.

2.1.2.1. У закладі переважно здійснюється аналіз розвитку компетентностей вихованців, приймаються відповідні управлінські  рішення щодо корекції освітнього процесу і розвитку дітей. Моніторинги проводяться не менше 2-х разів на рік з усіх напрямів інваріантної частини. За результатами моніторингів здійснюється аналіз результатів навчання здобувачів освіти, приймаються рішення щодо їх коригування.

2.1.2.1. Моніторинги проводяться не систематично.

За результатами моніторингів  не здійснюється аналіз результатів навчання вихованців.

2.1.2.1. Моніторинги не проводились або проводилися не кожного навчального року.

Результати моніторингів лише зафіксовані, аналіз не здійснювався.

Вимога 2.2. Організація життєдіяльності здобувачів дошкільної освіти

2.2.1.1. Розпорядок дня здобувачів дошкільної освіти у вікових групах відповідає гігієнічним нормам щодо тривалості сну, організації різними видами діяльності та відпочинку, у тому числі навчальних занять, тривалості перебування на свіжому повітрі, рухової активності, кратності приймання їжі.

100 % стверджувальних відповідей

2.2.1.1. Розпорядок дня здобувачів дошкільної освіти у вікових групах переважно відповідає гігієнічним нормам щодо тривалості сну, організації різними видами діяльності та відпочинку, у тому числі навчальних занять, тривалості перебування на свіжому повітрі, рухової активності, кратності приймання їжі.

99-60 % стверджувальних відповідей

2.2.1.1. Розпорядок дня здобувачів дошкільної освіти лише у деяких вікових групах відповідає гігієнічним нормам щодо тривалості сну, організації різними видами діяльності та відпочинку, у тому числі навчальних занять, тривалості перебування на свіжому повітрі, рухової активності, кратності приймання їжі.

59-30 % стверджувальних відповідей

2.2.1.1. Розпорядок дня здобувачів дошкільної освіти у вікових групах не відповідає гігієнічним нормам щодо тривалості сну, організації різними видами діяльності та відпочинку, у тому числі навчальних занять, тривалості перебування на свіжому повітрі, рухової активності, кратності приймання їжі.

Менше третини стверджувальних відповідей

2.2.1.2. Гранично допустиме навчальне навантаження відповідає віку здобувачів дошкільної освіти.

100 % стверджувальних відповідей

2.2.1.2. Гранично допустиме навчальне навантаження переважно  відповідає віку здобувачів дошкільної освіти.

99-60 % стверджувальних відповідей

2.2.1.2. Гранично допустиме навчальне навантаження частково відповідає віку здобувачів дошкільної освіти.

59-30 % стверджувальних відповідей

2.2.1.2. Гранично допустиме навчальне навантаження не відповідає віку здобувачів дошкільної освіти.

Менше третини стверджувальних відповідей

Вимога 3.1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності та якість організації освітнього процесу

3.1.1.1. Форми та види планів  педагогів з організації освітнього процесу у закладі дошкільної освіти розглядаються та схвалюються педагогічною радою. 

3.1.1.1. Форми та види планів  в педагогів з організації освітнього процесу у закладі дошкільної освіти розглядаються та схвалюються педагогічною радою. 

3.1.1.1. Форми та види планів  в педагогів з організації освітнього процесу у закладі дошкільної освіти лише іноді розглядаються та схвалюються педагогічною радою. 

3.1.1.1. Форми та види планів  в педагогів з організації освітнього процесу у закладі дошкільної освіти не розглядаються та не схвалюються педагогічною радою. 

 

3.1.1.2. В усіх  педагогів  наявне календарно-тематичне планування, розроблене самостійно відповідно до освітньої

програми та умов роботи закладу, спеціалізації та профільності. Усі педагогічні працівники оцінюють  результативність планування

3.1.1.2. В більшості   педагогів  наявне календарно-тематичне планування, розроблене самостійно відповідно до освітньої програми та умов роботи закладу, спеціалізації та профільності. Переважна більшість педагогічних працівники оцінює  результативність планування.

3.1.1.2. В половини   педагогів  наявне календарно-тематичне планування, розроблене самостійно відповідно до освітньої програми та умов роботи закладу, спеціалізації та профільності. Половина  педагогічних працівники оцінює  результативність планування.

 

3.1.1.2. В поодиноких випадках у педагогів  наявне календарно-тематичне планування, розроблене самостійно відповідно до освітньої програми та умов роботи закладу, спеціалізації та профільності. Незначна кількість   педагогічних працівники оцінює  результативність планування

3.1.2.1. Усі педагогічні працівники організовують освітній процес з урахуванням  вікових, фізіологічних та психологічних особливостей дітей, їх індивідуальні можливості та потреби, гнучко та варіативно застосовують  форми та методи організації освітнього процесу

3.1.2.1. Переважна більшість педагогічних працівників організовує освітній процес з урахуванням  вікових, фізіологічних та психологічних особливостей дітей, їх індивідуальні можливості та потреби, гнучко та варіативно застосовує  форми та методи організації освітнього процесу

3.1.2.1. Половина педагогічних працівників організовує освітній процес з урахуванням  вікових, фізіологічних та психологічних особливостей дітей, їх індивідуальні можливості та потреби, гнучко та варіативно застосовує  форми та методи організації освітнього процесу

 

3.1.2.1. Незначна кількість   педагогічних працівників організовує освітній процес з урахуванням  вікових, фізіологічних та психологічних особливостей дітей, їх індивідуальні можливості та потреби, гнучко та варіативно застосовує   форми та методи організації освітнього процесу

 

3.1.2.2. Усі педагогічні працівники  застосовують інформаційно-комунікаційні технології  

3.1.2.2. Переважна більшість педагогічних працівників застосовує інформаційно-комунікаційні технології  

3.1.2.2. Половина педагогічних працівників застосовує інформаційно-комунікаційні технології  

 

3.1.2.2. Незначна кількість   педагогічних працівників застосовує інформаційно-комунікаційні технології  

 

3.1.2.3. Усі педагогічні працівники  застосовують особистісно зорієнтовані технології

3.1.2.3. Переважна більшість педагогічних працівників застосовує особистісно зорієнтовані технології.

3.1.2.3. Половина педагогічних працівників застосовує особистісно зорієнтовані технології.

 

3.1.2.3. Незначна кількість   педагогічних працівників застосовує особистісно зорієнтовані технології.

 

3.1.3.1. Усі педагогічні працівники використовують та/або створюють освітні ресурси (методичні розробки, презентації, блоги, веб-сайти тощо), мають публікації професійної тематики та оприлюднені методичні розробки

3.1.3.1. Переважна більшість педагогічних працівників використовує та/або створює освітні ресурси (методичні розробки, презентації, блоги, веб-сайти тощо), має публікації професійної тематики та оприлюднені методичні розробки

3.1.3.1. Половина педагогічних працівників використовує та/або створює освітні ресурси (методичні розробки, презентації, блоги, веб-сайти тощо), має публікації професійної тематики та оприлюднені методичні розробки

 

3.1.3.1. Незначна кількість   педагогічних працівників використовує та/або створює освітні ресурси (методичні розробки, презентації, блоги, веб-сайти тощо), має публікації професійної тематики та оприлюднені методичні розробки

 

3.1.4.1. Усі працівники закладу дошкільної освіти сприяють популяризації державної мови

3.1.4.1. Переважна більшість педагогічних працівників  сприяє популяризації державної мови

3.1.4.1. Половина педагогічних працівників  сприяє популяризації державної мови

3.1.4.1. Незначна кількість    педагогічних працівників  сприяє популяризації державної мови.

 

3.1.4.2. У роботі зі здобувачами дошкільної освіти  усі педагогічні працівники створюють умови для опанування дітьми державної мови

3.1.4.2. У роботі зі здобувачами дошкільної освіти  переважна більшість педагогічних працівників створює умови для опанування дітьми державної мови

3.1.4.2. У роботі зі здобувачами дошкільної освіти  половина педагогічних працівників створює умови для опанування дітьми державної мови

3.1.4.2. У роботі зі здобувачами дошкільної освіти  незначна кількість    педагогічних працівників створює умови для опанування дітьми державної мови

Вимога 3.2. Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників

3.2.1.1. Усі педагогічні  працівники закладу дошкільної освіти обирають різні види, форми і напрямки підвищення рівня своєї професійної компетентності

3.2.1.1. Переважна більшість педагогічних працівників закладу освіти обирають різні форми й напрямки підвищення рівня своєї професійної майстерності.

3.2.1.1. Половина педагогічних працівників закладу освіти обирають різні форми і напрямки підвищення рівня своєї професійної майстерності.

3.2.1.1 Більшість педагогічних працівників закладу освіти не обирають форми й напрямки підвищення рівня своєї професійної майстерності. 

3.2.2.1. Педагогічні працівники здійснюють інноваційну роботу, беруть участь у дослідно-експериментальній роботі, помітна їхня результативна робота (публікації, впровадження в практику роботи). Педагогічні працівники закладу освіти залучаються до експертної роботи

3.2.2.1. Упродовж останніх трьох років у закладі освіти впроваджувалася/

провадиться інноваційна робота. Педагогічні працівників ініціюють та/або реалізують освітні проекти

3.2.2.1. У поодиноких випадках педагогічні працівники здійснюють інноваційну роботу. Окремі педагоги ініціюють та/або реалізують освітні проекти

3.2.2.1. Педагогічні працівники не беруть участь в інноваційній роботі, педагоги не ініціюють та/або не реалізують освітні проекти. Педагогічні працівники не залучаються до експертної роботи

Вимога 3.3. Налагодження співпраці між учасниками освітнього процесу

3.3.1.1. У закладі дошкільної освіти всі співробітники працюють у партнерстві один з одним.

3.3.1.1. У закладі дошкільної освіти переважна більшість співробітників працює у партнерстві один з одним.

3.3.1.1 Близько половини співробітників ЗДО  працює у партнерстві один з одним

3.1.1. Менше третини співробітників ЗДО  працює у партнерстві один з одним.

3.3.2.1. У закладі освіти налагоджена конструктивна комунікація педагогічних працівників із батьками здобувачів дошкільної освіти в різних формах на принципах взаємоповаги, взаємодовіри, взаєморозуміння, співпраці. 

3.3.2.1. Переважна більшість  педагогічних працівників співпрацюють з батьками з питань розвитку, навчання та виховання дітей  на принципах взаємоповаги, взаємодовіри, взаєморозуміння, співпраці  та забезпечують постійний зворотній зв’язок. 

3.1.2.1. Близько половини педагогічних працівників співпрацюють з батьками з питань розвитку, навчання та виховання дітей  на принципах взаємоповаги, взаємодовіри, взаєморозуміння, співпраці  та забезпечують постійний зворотній зв’язок. 

 3.3.2.1. Менше третини педагогічних працівників співпрацюють з батьками з питань розвитку, навчання та виховання дітей  на принципах взаємоповаги, взаємодовіри, взаєморозуміння, співпраці  та забезпечують постійний зворотній зв’язок.

3.3.3.1. Педагогічні працівники надають методичну підтримку колегам, обмінюються досвідом (конференції, публікації, майстер - класи, семінари, наставництво). У закладі дошкільної освіти налагоджена практика педагогічного наставництва  та інших форм професійної співпраці.

3.3.3.1. Переважна більшість  педагогічних працівників надають методичну підтримку своїм колегам, обмінюються досвідом.

3.3.3.1. Близько половини  педагогічних працівників надають методичну підтримку своїм колегам, обмінюються досвідом.

3.3.3.1 Менше третини педагогічних працівників надають методичну підтримку своїм колегам, обмінюються досвідом.

Вимога 3.4. Методичне забезпечення закладу дошкільної освіти

3.4.1.1. Методична робота закладу дошкільної освіти спрямована на реалізацію завдань закладу, підвищення якості освітнього процесу та професійної компетентності педагогів, надання їм методичної допомоги.

3.4.1.1. Методична робота закладу дошкільної освіти переважно спрямована на реалізацію завдань закладу, підвищення якості освітнього процесу та професійної компетентності педагогів, надання їм методичної допомоги.

3.4.1.1. Методична робота закладу дошкільної освіти переважно спрямована на реалізацію завдань закладу, підвищення якості освітнього процесу та професійної компетентності педагогів. Близько третини педагогів вказує, що методична робота проводиться без  урахування  їхніх пропозицій.

3.4.1.1. Переважна більшість педагогів стверджує, що методична робота закладу планується та проводиться без урахування завдань закладу, мало спрямована на підвищення якості освітнього процесу та професійної їхньої компетентності, надання їм методичної допомоги.

3.4.1.2. Усі педагоги старших груп забезпечують наступність із закладом загальної середньої освіти.

3.4.1.2. Переважна більшість  педагогів старших груп (70-80 %) забезпечують наступність із закладом загальної середньої освіти.

3.4.1.2. Деякі педагоги старших груп (до 50 % ) забезпечують наступність із закладом загальної середньої освіти.

3.4.1.2. Переважна більшість педагогів стверджує, що вони не забезпечують наступність із закладом загальної середньої освіти.

3.4.1.3. Методичний простір є інформативним, змістовним, доступним, сучасним; задовольняє потреби педагогів у саморозвитку і професійному самовдосконаленні

3.4.1.3. Переважна більшість  педагогів  (80 %)  стверджують, що методичний простір є інформативним, змістовним, доступним, сучасним; не завжди задовольняє потреби педагогів у саморозвитку і професійному самовдосконаленні

3.4.1.3. Близько половини педагогів  стверджують, що методичний простір  не зовсім  інформативний, змістовний, доступний, сучасний; не завжди задовольняє потреби педагогів у саморозвитку і професійному самовдосконаленні

3.4.1.3. Переважна більшість педагогів стверджує, що методичний простір  не є   інформативний, змістовний, доступний, сучасний; не завжди задовольняє потреби педагогів у саморозвитку і професійному самовдосконаленні

Напрям оцінювання 4. Управлінські процеси закладу дошкільної освіти

Вимога 4.1. Сформована стратегія розвитку закладу дошкільної освіти 

  1. Стратегія розвитку закладу освіти відповідає особливостям та умовам його діяльності, є чіткою й вимірюваною, ро- зроблена за кожним напрямом освітньої діяльності.

4.1.1.1.У закладі освіти є стратегія розвитку, розроблена за кожним із напрямів освітньої діяльності.


 

4.1.1.1. Стратегія розвитку закладу освіти відповідає особливостям і умовам його діяльності, але з переважанням загальних положень, у змісті не виділяються окремо напрями освітньої діяльності.

4.1.1.1.У закладі освіти відсутня стратегія розвитку.



 

4.1.2.1. Річний план роботи закладу освіти реалізує стратегію розвитку, враховує освітню програму, результати самооцінювання.

 

4.1.2.1. Річний план роботи закладу освіти реалізує стратегію розвитку, враховує освітню програму та розробляється в співпраці керівництва закладу освіти та педагогічних працівників. Діяльність педагогічної ради спрямовується на реалізацію річного плану та стратегію розвитку закладу.

4.1.2.1. Річний план роботи фіксує лише поточні завдання. Аналіз реалізації річного плану роботи здійснюється, але необхідні зміни на наступний навчальний рік не вносяться.

Діяльність педагогічної ради спрямовується на реалізацію річного плану роботи, але не є системною, не розглядаються питання, які пов’язані зі стратегією розвитку закладу освіти, розбудовою внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

4.1.2.1. У закладі освіти відсутній річний план роботи.

 

4.1.2.2. До розроблення річного плану роботи залучаються учасники освітнього процесу. Здійснюється аналіз реалізації річного плану роботи за попередній навчальний рік, за потреби вносяться необхідні

зміни. Діяльність педагогічної ради спрямовується на реалізацію річного плану і стратегію розвитку закладу. На засіданнях педради розглядаються актуальні питання за напрямами освітньої діяльності.

4.1.2.2. До розроблення річного плану роботи залучаються лише окремі учасники освітнього процесу. Здійснюється аналіз реалізації річного плану роботи за попередній навчальний рік, за потреби вносяться необхідні

зміни. Діяльність педагогічної ради спрямовується на реалізацію річного плану і стратегію розвитку закладу. На засіданнях педради розглядаються актуальні питання за напрямами освітньої діяльності

4.1.2.2. До розроблення річного плану роботи іноді залучаються лише окремі учасники освітнього процесу. 

4.1.2.2. До розроблення річного плану роботи не залучались учасники освітнього процесу.

4.1.3.1.У закладі освіти розроблено й

оприлюднено документ, що визначає

стратегію (політику) та процедури забезпечення якості освіти, в якому простежується системний підхід щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. У закладі освіти здійснюється щорічне самооцінювання освітньої діяльності, до якого залучаються учасники освітнього процесу.

4.1.3.1.У закладі освіти розроблено та оприлюднено документ, що визначає стратегію (політику) й процедури забезпечення якості освіти відповідно до законодавства. У закладі освіти здійснюється щорічне самооцінювання за окремими освітніми напрямами або рівнями освіти.

Учасники освітнього процесу залучаються до самооцінювання якості освітньої діяльності через процедури самооцінювання (залучаються до опитування).

4.1.3.1. Розроблено та оприлюднено документ, що визначає стратегію (політику) й процедури забезпечення якості освіти, але відсутній один із компонентів, передбачених законодавством.

У закладі здійснюється самооцінювання рідше, ніж один раз на рік.




 

4.1.3.1.У закладі не розроблено доку- мент про внутрішню систему забезпечення якості освіти.

У закладі освіти не здійснюється само- оцінювання освітньої діяльності.

Учасники освітнього процесу не залучаються до самооцінювання якості освітньої діяльності.



 

Вимога 4.2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм

4.2.1.1. Практично всі учасники освітнього процесу задоволені загальним психологічним кліматом у закладі освіти.

Керівництво закладу освіти доступне для спілкування з учасниками освітнього процесу, представниками місцевої громади, в тому числі завдяки використанню сучасних засобів комунікації.

Керівництво закладу вчасно розглядає звернення учасників освітнього процесу, оперативно та ефективно їх вирішує. Вживає відповідні заходи реагування та здійснюється аналіз дієвості вжитих за- ходів.

4.2.1.1. Переважна більшість учасників освітнього процесу задоволені загальним психологічним кліматом закладу освіти. Керівництво закладу освіти доступне для спілкування з учасниками освітнього процесу, представниками місцевої громади в дні прийому громадян.

Керівництво закладу освіти вчасно розглядає звернення учасників освітнього процесу та вживає відповідні заходи реагування.



 

4.2.1.1. Близько половини учасників освіт- нього процесу задоволені загальним психологічним кліматом закладу освіти.

Спілкування учасників освітнього процесу, представників місцевої громади з керівництвом закладу освіти зводиться до листування.

У закладі освіти звернення учасників освітнього процесу розглядаються з порушенням встановлених термінів та /або частина звернень залишається без розгляду.

4.2.1.1. Більшість учасників освітнього процесу не задоволені загальним психологічним кліматом закладу освіти.

У закладі освіти практично не забезпечується доступ учасників освітнього процесу та представників місцевої громади до спілкування з керівництвом.

Заклад освіти не реагує на звернення

учасників освітнього процесу.

Заклад практично не поширює інформацію про свою діяльність

4.2.2.1.Заклад освіти розміщує повну та

актуальну інформацію, забезпечує змістовне наповнення та регулярне онов- лення інформаційних ресурсів закладу освіти (інформаційні стенди, сайт закладу освіти, сторінки в соціальних мережах)

4.2.2.1.Заклад освіти забезпечує змістовне наповнення та вчасне оновлення інформаційних ресурсів закладу (інформаційні стенди, сайт закладу освіти)

4.2.2.1. Заклад освіти частково забезпечує змістовне наповнення та вчасне оновлення інформаційних ресурсів закладу (інформаційні стенди, сайт засновника)

4.2.2.1. Заклад освіти не забезпечує змістовне наповнення та вчасне оновлення інформаційних ресурсів закладу (інформаційні стенди, сайт засновника)

Вимога 4.3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників 

4.3.1.1. Укомплектовано кадровий склад. У закладі освіти відсутні вакансії. Педагогічні працівники працюють за фахом.

4.3.1.1. У закладі освіти впродовж останніх трьох років спостерігається позитивна динаміка до зменшення кількості вакантних посад.

Переважна більшість педагогічних працівників працюють за фахом.

4.3.1.1. У закладі освіти наявні вакансії, керівництво закладу не вживає належних заходів реагування.

Близько половини педагогічних працівників працюють за фахом.

У закладі освіти спостерігається стійка тенденція до збільшення кількості вакантних посад. Упродовж останніх трьох років керівництво закладу не вживало жодних заходів реагування для покращення ситуації.

Більшість педагогічних працівників працюють не за фахом

4.3.1.2. Педагогічних працівників закладу дошкільної освіти приймають на роботу та звільняють з роботи з урахуванням вимог чинного законодавства 

4.3.1.2. Педагогічних працівників закладу дошкільної освіти приймають на роботу та звільняють з роботи з урахуванням вимог чинного законодавства 

4.3.1.2. Педагогічних працівників закладу дошкільної освіти приймають на роботу та звільняють з роботи з урахуванням вимог чинного законодавства 

 

4.3.2.1. Керівник закладу  мотивує педагогічних працівників до підвищення якості освітньої діяльності, застосовує заходи матеріального та морального заохочення до педагогічних працівників з метою підвищення якості освітньої діяльності, саморозвитку, здійснення інноваційної освітньої діяльності

4.3.2.1. Керівник закладу  переважно  мотивує педагогічних працівників до підвищення якості освітньої діяльності, застосовує заходи матеріального та морального заохочення до педагогічних працівників з метою підвищення якості освітньої діяльності, саморозвитку, здійснення інноваційної освітньої діяльності

4.3.2.1. Керівник закладу  інколи мотивує педагогічних працівників до підвищення якості освітньої діяльності, в поодиноких випадках застосовує заходи матеріального та морального заохочення до педагогічних працівників з метою підвищення якості освітньої діяльності, саморозвитку, здійснення інноваційної освітньої діяльності

Керівництво закладу освіти ніколи не застосовує заходи матеріального та морального заохочення до педагогічних працівників.

4.3.3.1. Усі педагогічні працівники вважають, що керівник створює умови для підвищення кваліфікації, впровадження педагогічними працівниками інновацій в освітній процес

4.3.3.1. Більшість педагогічних  працівників вважає, що керівник створює умови для підвищення кваліфікації, впровадження педагогічними працівниками інновацій в освітній процес

4.3.3.1. Заклад освіти не створює умови, але й не перешкоджає постійному підвищенню кваліфікації, позачергової атестації, добровільній сертифікації педагогічних працівників.

Близько половини педагогічних працівників вважають, що керівництво закладу освіти сприяє їхньому професійному розвиткові

4.3.3.1. Більшість педагогічних  працівників вважає, що керівник тим чи іншим чином перешкоджає постійному підвищенню кваліфікації, позачерговій атестації, добровільній сертифікації педагогічних працівників.

Вимога 4.4. У закладі дошкільної освіти створюються умови для реалізації прав і обов’язків учасників освітнього процесу та розвитку громадського самоврядування

4.4.1.1. Усі працівники  вважають, що їх права не порушуються.

4.4.1.1. Переважна більшість  працівників  вважає, що їх права не порушуються.

4.4.1.1. Половина працівників  вважає, що їх права не порушуються.

4.4.1.1. Лише незначна частина працівників  вважає, що їх права не порушуються.

4.4.1.2. Усі опитані батьки вважають, що права дітей в закладі дошкільної освіти не порушуються.

4.4.1.2. Більшість  опитаних батьків вважає, що права дітей в закладі дошкільної освіти не порушуються.

4.4.1.2. Половина опитаних батьків вважає, що права дітей в закладі дошкільної освіти не порушуються.

4.4.1.2. Лише незначна частина опитаних батьків вважає, що права дітей в закладі дошкільної освіти не порушуються.

4.4.2.1. У закладі діють органи громадського самоврядування, усі опитані вважають, що їхні пропозиції враховуються під час прийняття управлінських рішень.

4.4.2.1. У закладі діють органи громадського самоврядування, усі опитані вважають, що їхні пропозиції враховуються під час прийняття управлінських рішень.

4.4.2.1. Половина опитаних працівників та батьків вихованців  вважає, що їхні пропозиції враховуються під час прийняття управлінських рішень.

4.4.2.1. Лише незначна частина опитаних працівників та батьків вихованців  вважає, що їхні пропозиції враховуються під час прийняття управлінських рішень.

4.4.3.1. Усі опитані вважають, що режим роботи закладу дошкільної освіти враховує потреби учасників освітнього процесу, особливості діяльності закладу.

4.4.3.1. Усі опитані вважають, що режим роботи закладу дошкільної освіти враховує потреби учасників освітнього процесу, особливості діяльності закладу.

4.4.3.1. Половина опитаних вважає, що режим роботи закладу дошкільної освіти враховує потреби учасників освітнього процесу, особливості діяльності закладу.

4.4.3.1. Лише незначна частина опитаних вважає, що режим роботи закладу дошкільної освіти враховує потреби учасників освітнього процесу, особливості діяльності закладу.

4.4.4.1. Усі опитані вважають, що керівник вживає заходів щодо утримання у належному  стані будівель, приміщень, обладнання для створення якісних умов діяльності закладу

4.4.4.1. Усі опитані вважають, що керівник вживає заходів щодо утримання у належному  стані будівель, приміщень, обладнання для створення якісних умов діяльності закладу

4.4.4.1. Половина опитаних вважає, що керівник вживає заходів щодо утримання у належному  стані будівель, приміщень, обладнання для створення якісних умов діяльності закладу

4.4.4.1.  Незначна частина опитаних вважає, що керівник вживає заходів щодо утримання у належному  стані будівель, приміщень, обладнання для створення якісних умов діяльності закладу

Вимога 4.5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

4.5.1.1. Керівництво закладу освіти забезпечує реалізацію заходів щодо формування академічної доброчесності, у тому числі через навчання, проходження курсів педагогічними працівниками. Педагогічні працівники поінформовані щодо дотримання академічної доброчесності.

4.5.1.1. Переважна більшість педагогічних працівників поінформована про необхідність дотримуватись академічної доброчесності

4.5.1. 1.Близько педагогічних працівників поінформовані про необхідність дотримуватись академічної доброчесності

4.5.1.1. У закладі освіти відсутні заходи щодо формування академічної доброчесності. Більшість педагогічних працівників не  поінформовані про необхідність дотримуватись академічної доброчесності.

4.5.1.2. Педагогічні працівники  дотримуються політики академічної доброчесності,  під час провадження педагогічної та наукової (творчої) діяльності 

4.5.1.2. Переважна більшість педагогічних працівників  дотримується політики академічної доброчесності,  під час провадження педагогічної та наукової діяльності 

4.5.1.2. Близько половини педагогічних працівників  дотримується політики академічної доброчесності,  під час провадження педагогічної та наукової діяльності 

4.5.1.2. Переважна більшість педагогічних працівників  не дотримується політики академічної доброчесності,  під час провадження педагогічної та наукової діяльності 

4.5.3.1. Керівник закладу дошкільної освіти забезпечує проведення інформаційних заходів, спрямованих на формування у працівників та батьків здобувачів дошкільної освіти негативного ставлення до корупції

4.5.3.1. Переважна більшість педагогічних працівників та батьків вважають, що  керівник закладу забезпечує проведення інформаційних заходів, спрямованих на формування у працівників та батьків здобувачів дошкільної освіти негативного ставлення до корупції

4.5.3.1. Половина педагогічних працівників та батьків вважають, що  керівник закладу забезпечує проведення інформаційних заходів, спрямованих на формування у працівників та батьків здобувачів дошкільної освіти негативного ставлення до корупції

4.5.3.1. Переважна більшість опитаних вважає, що керівництво закладу освіти не забезпечує проведення освітніх та інформаційних заходів, спрямованих на формування у працівників та батьків здобувачів дошкільної освіти негативного ставлення до корупції

 

Логін: *

Пароль: *