Челендж до Міжнародного дня людей з інвалідністю
Міжнародний день інвалідів щорічно відзначають 3 грудня. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй.
Сьогодні в Україні майже кожен 17-й громадянин має вади здоров’я, що кваліфікуються як інвалідність. Багато з них стикаються з проблемами, які заважають їхній повноцінній участі у житті громади, часто вони вимушені жити, практично виключеними з неї.
Не зважаючи на всі складності, з якими стикаються інваліди у житті, ці мужні люди демонструють велику сміливість і витривалість. Однак, хоча нас і продовжують надихати люди, які досягли великих перемог, їхні успіхи не повинні затьмарювати проблеми, з якими стикаються ті, хто живе в більш складних умовах і хто потребує нашої постійної допомоги і розуміння.
Серед пріоритетних завдань роботи сучасного закладу дошкільної освіти — впровадження міжнародних стандартів інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства, виховання поваги до особливостей цих людей.
КЗ «ДНЗ № 42ВМР» закликає бути небайдужими до усіх, хто стикається з такими проблемами, та запрошує доєднатися до челенджу #CЕРЦЕ_ДОБРОТИ