КЗ "ДНЗ № 42 ВМР"
"ПРОЛІСОК"

XVI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти -2025»

Радіємо разом! Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 42 Вінницької міської ради» долучився до активної роботи в рамках XVI Міжнародної виставки «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2025»

26-27 березня 2025 р. педагоги КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 42 Вінницької міської ради» взяли участь у роботі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованих методичних систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу в закладах освіти - Clever: School of Natural and Mathematical Sciences», присвяченої пам’яті видатного вченого, академіка Мирослава Івановича Жалдака.

Заклад освіти представляла доповідач:

  • Волинець Юлія Миколаївна, вихователь

Тема доповіді: «Специфіка використання технологій штучного інтелекту в дошкільній освіті».

Творчий колектив продовжує працювати в рамках теми: «ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПЕРЕКОНАНЬ У ПРОЦЕСІ ДОСЛІДНИЦЬКОГО НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ІЗ (НЕ)ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ»

Авторський колектив:

  1. Гриб’юк Олена Олександрівна , науковий керівник роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, старший дослідник, провідний науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України;
  2. Жаркова Тетяна Семенівна, завідувач КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 42 Вінницької міської ради»;
  3. Гнатюк Ольга Михайлівна, вихователь-методист КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 42 Вінницької міської ради»;
  4. Волинець Юлія Миколаївна, вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 42 Вінницької міської ради»;
  5. Грищенко Ірина Анатоліївна, вихователь КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 42 Вінницької міської ради»;
  6. Літвінова Наталія Іванівна, вихователь КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 42 Вінницької міської ради».

Питання, що обговорювалися у рамках Конференції: ефективність поширення педагогічного досвіду та інноваційних розробок у педагогічній освіті в контексті підвищення загального освітнього рівня дітей і молоді з предметів природничо-математичного циклу, в тому числі STEM-освіти, з педагогічно виваженим використанням технологій штучного інтелекту; обговорення результатів наукових досліджень і інноваційної діяльності, педагогічно виваженого використання варіативних моделей комп’ютерно орієнтованих методичних систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу, механізмів впровадження та соціальних ефектів; розвиток науково-дослідної та інноваційної діяльності в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, математичного моделювання, систем комп’ютерної математики, експериментальної математики; розвиток процесів і технологій інформатизації освіти, навчально-методичного забезпечення національної системи природничо-математичної, STEM- та ІТ-освіти; ефективність просування інноваційних педагогічних рішень на основі використання інформаційних технологій; формування і розвиток іншомовної комунікативної компетентності школярів в умовах дослідницького навчання; освітня робототехніка як універсальний інструмент для розвитку і виховання здобувачів освіти в процесі дослідницького навчання; розвиток інтелектуальних і творчих здібностей школярів через дослідницьку діяльність; особливості дослідницького навчання молодших школярів в умовах Нової української школи; пошуково-дослідницька та експериментальна діяльність дошкільників як основа пізнавального розвитку; специфіка проведення наукових досліджень і обмін досвідом щодо використання методів і технологій дослідницького навчання, інноваційних освітніх та інструментальних технологій в контексті неперервної освіти з урахуванням міжнародного досвіду.

Виставка представляє 523 учасники з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

Щиро вдячні науковому керівнику Гриб'юк Олені Олександрівні за забезпечення нових можливостей в науковому, методичному та інформаційному супроводі розвитку членів творчої команди нашого закладу у контексті неперервності сучасної освіти, творчу співпрацю, допомогу та підтримку, розуміння, за стимул рухатися вперед!

Це був не просто захід, а справжній майданчик для обміну досвідом, ідей та наукових підходів. Спілкування з фахівцями дало змогу розширити власне бачення актуальних проблем і познайомитися з новітніми досягненнями в галузі науки та освіти.

Два дні наукового обміну думками пролетіли непомітно та продуктивно.

Особливо цінним був обмін практичними підходами до вирішення професійних завдань. Дискусії після доповідей дали змогу поглибити розуміння теми та поставити запитання безпосередньо членам творчої команди «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences». Співпраця із Золотою командою «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» надихає до нових звершень і перемог!

 

                                                             Фото без опису       

« повернутися до списку новин

 

Логін: *

Пароль: *